Veido odos procedūra su fotodinamine šviesos terapija Tauragė – Reabilitacijos ir grožio centras Aurum

Veido odos procedūra su fotodinamine šviesos terapija

Procedūra skirta veido odai, kuri yra kamuojama raudonio ir praradusi tonusą. Ši procedūra padeda sureguliuoti riebalinių liaukų veiklą, stabdo Propionibacterium Acnes dauginimąsi, sumažina uždegimą. Oda atpalaiduojama, nuraminama ir tampa švari.Atitinkama fotodinaminės šviesos spalva yra naudojama po atlikto odos valymo, šveitimo ir serumo arba kaukės panaudojimo. Kokius etapus naudoti, nusprendžia specialistas, kartu su klientu atlikęs odos testavimą. 
Veikimo principu procedūra yra panaši į fotosintezę, kurios metu augalai sugertą saulės šviesą paverčia reikalingomis maistinėmis medžiagomis. Metodo efektyvumu buvo įsitikinta dėl teigiamo jo poveikio žaizdų gijimui, audinių bei kitų odos pažeidimų atstatymui be chirurginių priemonių ar kitų agresyvių intervencijų.
LED šviesos kaukės su raudona šviesa, kurios bangos ilgis yra 650 nm, o veikimo gylis – 8-10 mm, poveikis akivaizdus: jaunina, naikina raukšles, stimuliuoja kolageno, elastino gamybą, regeneruoja randuotus odos plotus. Mėlynos šviesos bangos, kurių ilgis yra 462 nm, o veikimo gylis – 1,4-2 mm, naudojamos sureguliuoti riebalinių liaukų veiklą, be to, veikia antibakteriškai.