Meistrė Rita

Manikiūrą galima atlikti keliais būdais, tačiau dažniausia naudojamas – klasikinis. Tvarkingi nagai yra kiekvienos, save gerbiančios moters privilegija. Juk rankos dažnai vadinamos žmogaus vizitine kortele. Klasikinio manikiūro pagalba galima sutvarkyti net ir labai apleistus nagus. Rezultatas: suteikta forma nagams, nepriekaištingai sutvarkytos odelės.

 

Gelinis nagų lakavimas yra tikras išsigelbėjimas moterims, kurios nori kasdien džiaugtis gražiais ir stipriais nagais, nenutrupėjusiu laku. Po procedūros galėsite džiaugtis tvirtais, išskirtinio dizaino nagais. Procedūra užtrunka iki 1,5 – 2 val., o lakas išlaiko iki 4 savaičių.

 

Gelinis nagų priauginimas tai nesudėtinga procedūra, kurios metu natūralūs nagai prailginami geliu.

Ši procedūra leidžia moterims net iki 4 savaičių džiaugtis gražiai atrodančiais, norimo ilgio nagais.

 

Pedikiūras – viena populiariausių moterų grožio procedūrų vasarą. Tačiau ne mažiau svarbi  ir šaltuoju metų laiku. Procedūros metu pašalinamos nuospaudos, sumažėja nagų įaugimo tikimybė.

Rezultatas: patobulinta nagų ir pėdų išvaizda, lygi, švelni, švytinti oda. Pedikiūrą reikėtų atlikti vieną kartą per 1 – 2 mėnesius.

 

Microblading – tai ilgalaikis makiažas, kurio metu mikropigmentacijos būdu pigmentas po oda suleidžiamas ne mechaniniu aparatu o įrankiu, primenančiu pieštuką su adatėlėmis. Jomis nupiešti plaukeliai atrodo itin natūraliai. Šios procedūros yra patogios tuo, kad makiažas nenusiplauna po vandeniu, prakaituojant, o veidas atrodo natūraliai ir padeda sutaupyti daug laiko.

 

Daugiau informacijos ir registracija: + 37069979486

Darbo laikas: I – V, 8:00 – 18:00