Palangos veido procedūros pagal odos tipą – Reabilitacijos ir grožio centras Aurum

Valanti veido odos procedūra

Ši paslauga skirta riebiai, užsiteršusiai ir spuogelių varginamai odai. Po procedūros pajusite šiuos teigiamus pokyčius: 
•Oda taps švaresnė, o jos paviršius – lygesnis; 
•Sumažės jus varginančių spuogų ir inkštirų; 
•Pagerės odos drėgmės balansas; 
•Kasdienė odos priežiūra taps paprastesnė. 
Veido valymas vyksta keliais etapais. Iš pradžių paruošiame veidą procedūrai – nuvalome makiažo likučius. Sekantis žingsnis – veido šveitimas, kurio metu nuvalome likusius nešvarumus ir negyvas odos ląsteles. Kitas etapas – valanti veido kaukė, kuri padeda pašalinti įsigėrusius nešvarumus, dulkes, inkštirus, spuogelius, pašviesina odos paraudimus. Po to oda sudrėkinama ir nuraminama serumu. Galiausiai atliekame masažą ir patepame veidą jūsų odai tinkamiausiu kremu, kuris sustiprina procedūros rezultatą. Taip pat patariame, kaip toliau rūpintis savo veido oda.

Maitinanti veido procedūra

Ši paslauga skirta neigiamą išorės poveikį patiriančiai odai, praradusiai savo natūralias savybes ir drėgmės balansą. Po procedūros pajusite šiuos teigiamus pokyčius: 
•Bus atstatytas odos drėgmės balansas; 
•Oda taps lygesnė ir labiau švytinti; 
•Kasdienė odos priežiūra taps paprastesnė. 
•Sumažės nuovargio požymiai. 
Pradžioje paruošiame jūsų veidą procedūrai – nuvalome visus makiažo likučius. Tada atliekame veido valymą, kurio metu pašalinami visi likę nešvarumai ir negyvos odos ląstelės. Po veido valymo atliekamas masažas su maitinančiais serumais ir uždedama maitinanti veido kaukė, kuri atgaivina odą, mažina sausumą ir suaktyvina natūralius odos regeneracijos procesus. Galiausiai patepame veidą procedūros poveikį stiprinančiu ir jums tinkančiu kremu bei patariame, kaip oda rūpintis toliau.

Drėkinanti veido procedūra

Ši paslauga skirta nuolatos drėgmės stokojančiai odai ir varginant nemaloniam traukimo jausmui. Po procedūros pajusite šiuos teigiamus pokyčius: 
•Bus atstatytas odos drėgmės balansas; 
•Grįš odos elastingumas ir stangrumas; 
• Kasdienė odos priežiūra taps paprastesnė; 
•Oda taps skaisti, sumažės papilkėjimas. 
Iš pradžių paruošiame veidą procedūrai – nuvalome makiažo likučius. Po to atliekame veido valymą, kurio metu pašalinami likę nešvarumai ir negyvos odos ląstelės. Po veido valymo atliekamas masažas su drėkinančiais serumais ir uždedama drėkinanti veido kaukė, kuri atgaivina odą, sumažina sausumą ir suaktyvina natūralius odos regeneracijos procesus. Galiausiai patepame veidą procedūros poveikį stiprinančiu ir jums tinkančiu kremu bei patariame, kaip oda rūpintis toliau.

Raminanti veido odos procedūra

Ši paslauga skirta veido odai, kuri nuolatos patiria neigiamą išorės poveikį, yra sudirgusi ir paraudusi. Po procedūros pajusite šiuos teigiamus pokyčius: 
•Oda taps mažiau jautri ir dirgli; 
•Grįš odos drėgmės balansas; 
•Sumažės veido paraudimas. 
Pradžioje paruošiame jūsų veidą procedūrai – nuvalome visus makiažo likučius. Tada atliekame veido valymą, kurio metu pašalinami visi likę nešvarumai ir negyvos odos ląstelės. Po veido valymo atliekamas masažas su raminančiais ir drėgmės balansą atstatančiais serumais. Sekantis žingsnis – raminanti veido kaukė, kuri atgaivina odą, sumažina sausumą, jautrumą, paraudimą ir suaktyvina natūralius odos regeneracijos procesus. Galiausiai patepame veidą procedūros poveikį stiprinančiu ir jums tinkančiu kremu bei patariame, kaip oda rūpintis toliau. 

Veido odą skaistinanti procedūra

Ši paslauga yra skirta pilkai, pavargusiai odai su išryškėjusia kuperoze ir pigmentinėmis dėmėmis. Po procedūros pajusite šiuos teigiamus pokyčius: 
•Oda atgaus savo natūralią spalvą; 
•Sumažės odos paraudimas ir pigmentinės dėmės; 
•Kasdienė odos priežiūra taps paprastesnė. 
Pradžioje paruošiame jūsų veidą procedūrai – nuvalome visus makiažo likučius. Tada atliekame veido valymą, kurio metu pašalinami visi likę nešvarumai ir negyvos odos ląstelės. Po veido valymo atliekamas masažas su šviesinančiu ir drėgmės balansą atstatančiu serumu. Vėliau uždedama skaistinanti veido kaukė, kuri atgaivina odą, mažina papilkėjimą, pigmentines dėmes, paraudimą ir suaktyvina natūralius odos regeneracijos procesus. Galiausiai patepame veidą procedūros poveikį stiprinančiu ir jums tinkančiu kremu bei patariame, kaip oda rūpintis toliau. 

Stangrinanti veido odos procedūra

Procedūra skirta odai kuri yra papilkėjusi, praradusi stangrumą bei elastingumą ir drėgmę. Po procedūros pajusite šiuos teigiamus pokyčius: 
Oda taps gyvybingesnė ir labiau švytinti;
Oda taps stangri ir elastinga; 
Supaprastės kasdienė odos priežiūra;
Procedūros pradžioje paruošiame jūsų veidą – nuvalome visus makiažo likučius. Tada atliekame veido valymą, kurio metu pašalinami visi likę nešvarumai, pašalinamos negyvos odos ląstelės. Po veido valymo atliekamas aktyvus masažas su stangrinančiais ir drėgmės balansą atstatančiais serumais ir uždedame liftinguojančią veido kaukę, kuri atgaivina odą, suteikia odai tonusą, elastingumą, stangrumą ir suaktyvina natūralius odos regeneracijos procesus. Tepame veidą tinkamiausiu, procedūros poveikį stiprinančiu, kremu ir patariame kaip toliau galite rūpintis savo veido oda.

Raukšles lyginanti veido odos procedūra

Procedūra skirta vyresnio amžiaus veido odai, kuri praranda elastingumą, darosi nestangri ir turi smulkių ir gilesnių raukšlių. Po procedūros pajusite šiuos teigiamus pokyčius: 
Sumažės smulkios veido raukšlelės; 
Oda taps elastingesnė ir stangresnė; 
Oda taps gyvybingesnė ir labiau švytinti;
Procedūros pradžioje paruošiame jūsų veidą – nuvalome visus makiažo likučius. Tada atliekame veido valymą, kurio metu pašalinami visi likę nešvarumai, pašalinamos negyvos odos ląstelės. Po veido valymo atliekamas aktyvus masažas su stangrinančiais raukšles mažinančias ir drėgmės balansą atstatančiais serumais ir uždedame liftinguojančią veido kaukę, kuri atgaivina odą, suteikia odai tonusą, elastingumą, stangrumą, sumažėja raukšlių gylis ir suaktyvina natūralius odos regeneracijos procesus. Tepame veidą tinkamiausiu, procedūros poveikį stiprinančiu, kremu ir patariame kaip toliau galite rūpintis savo veido oda.