Limfodrenažiniai MASAŽAI Tauragėje, Šilalėje🙌 Aurum Centras – Reabilitacijos ir grožio centras Aurum

Limfodrenažas – kompresinė terapija

Kompresinė terapija – tai specialus limfodrenažinio masažo metodas, skirtas limfos ir veninės kraujotakos apytakai gerinti. Procedūra dažniausiai taikoma turintiems nusiskundimų dėl kraujotakos sutrikimų, lėtinio galūnių nuovargio, skausmo, patinimų, tačiau nerekomenduojama esant trombams, venų varikozei.
Apibendrinant – limfodrenažinis masažas:

  • mažina nuovargį;
  • degina riebalinį audinį;
  • atpalaiduoja (malonus kompresinis masažas);
  • apsaugo nuo edemos ir giliųjų venų trombozės;
  • kovoja su pavargusių kojų sindromu;
  • gerina išvaizdą – maitina odą, mažina celiulitą, stangrina ir lieknina kūną;
  • gerina fizinę būklę ir sportinį pajėgumą.

Tiesą sakant, galima sakyti, kad jis skirtas visiems. Limfodrenažinis masažas gali būti taikomas jūsų įprastiniame gyvenime ir intensyviai sportuojate.
Galvojate, ar tai geras sprendimas jums? Turite savęs paklausti – ko norite pasiekti? Jei jūs norite sumažinti arba pagerinti aukščiau išvardytas stitis – atsakymas yra „taip“. Limfodrenažinis masažas skirtas jums.

Kaip veikia limfodrenažas?

Klientai dažnai klausia, kas yra limfodrenažinis masažas? Kaip atlikti kojų limfodrenažą? Kaip veikia ši procedūra? Na, norint tinkamai pasiruošti procedūrai, oda turi būti švari ir sausa. Priklausomai nuo masažuojamos srities, klientui uždedama limfodrenažinio masažo įranga (specialus masažuoklis). Klientas turi būti atsipalaidavęs – tai palengvina limfos cirkuliaciją.
Limfodrenažas vyksta, kai specialus masažuoklis savo oro pagalvėlių pagalba aukštyn ir žemyn varinėja kraują. Spaudimas prasideda nuo pėdų apačios ir palaipsniui kyla aukštyn. Suspaudimo jausmas šioje procedūroje prilygsta aptempimui. Kai visose kamerose prisipildo oro, galūnių suspaudimas kelioms sekundėms užlaikomas, o vėliau vėl atleidžiamas. Šis procesas kartojamas visos procedūros metu, kuri trunka 20-60 min.

Limfodrenažinio masažo tipai

Limfodrenažinis masažas, priklausomai nuo masažuoti norimos vietos, gali būti atliekamas skirtingoms kūno dalims.

  • Pilvo limfodrenažinis masažas – rekomenduojamas žmonėms, turintiems antsvorio ir norintiems atsikratyti celiulito. Jo pagalba galima pašalinti vadinamuosius lipidinius patinimus, t. y. skausmingą riebalinį audinį ir paryškinti pilvo presą.
  • Limfodrenažinis rankų masažas – tai visų rankos galūnių, t. y. peties sąnario, alkūnės sąnario, riešo sąnario, plaštakos ir pirštų, limfodrenažas.
  • Kojų limfodrenažinis masažas – kojų limfodrenažas pirmiausia skirtas kojų patinimui, celiulitui ir skausmui mažinti.

Prieš procedūrą patartina pasikonsultuoti su specialistu ir aptarti norimus rezultatus bei kontraindikacijas.

Limfodrenažas – kaina

Limfodrenažo kaina gali skirtis priklausomai nuo procedūros tipo ir apsilankymų skaičiaus. Dažnai, nusprendus rinktis abonementą, vieno masažo kaina yra gerokai mažesnė nei perkant atskiras procedūras.

Vidutinė limfodrenažinio masažo kaina svyruoja nuo 30 iki 40 eurų. Procedūrų kainas galite rasti čia: Šilalėje ir Tauragėje

Kur galima pabandyti?

Remdamiesi savo patirtimi, rinkos išmanymu ir ilgalaikiu bendradarbiavimu su kineziterapeutais, siūlome limfodrenažinio masažo paslaugą, kuri yra veiksminga, patogi ir suteikia daugybę naudos. Išbandyti šią procedūrą mūsų grožio namuose „Aurum“ galite ir jūs, tereikia rezervuoti laiką procedūrai čia: limfodrenažinis masažas Tauragėje masažas Tauragėje ir limfodrenažinis masažas Šilalėje.