Kombinuotas gydomasis masažas – Reabilitacijos ir grožio centras Aurum

Kombinuotas gydomasis masažas

Kombinuoto masažo tikslas – per kuo įmanoma trumpesnį laiką pasiekti geriausių rezultatų. Rekomenduojami 7 kompleksiniai masažai.

Kombinuotą masažą sudaro šie etapai

1. Rankomis testuojama probleminė nugaros dalis ir fiksuojami įtempti raumenys, kurie sukelia spazmus. 
2. Naudojant elektros akupunktūros prietaisą, yra numalšinami raumenų spazmai ir pašalinama įtampa. Šis prietaisas buvo sukurtas bei patobulintas atsižvelgus į žmonių poreikius ir netgi sėkmingą kosmonautų patirtį – akupunktūros prietaisu jie greitai patys nusimalšindavo skausmus ir sumažindavo tempimą. 
 3. Atliekant vibromasažą, stimuliuojama kraujotaka, gerinamas aprūpinimas deguonimi ir medžiagų apykaita, skatinamas tolygus maistingųjų medžiagų paskirstymas. 
4. Atliekant vakuuminį masažą siekiama, kad į raumenis priplūstų daugiau kraujo ir jie būtų geriau aprūpinami deguonimi bei maisto medžiagomis. Vieno vakuuminio nugaros masažo seansas efektyvumu prilygsta keletui masažų rankomis. 
5. Kombinuotas masažas baigiamas karštais akmenimis, kurie harmonizuoja energetinę organizmo būseną, teigiamai veikia emocinę ir fizinę pusiausvyrą. Kūno šilumai palaikyti naudojami vulkaninės kilmės akmenys, turtingi geležimi ir magniu.